Ceyda Ateş’ten enteresan istek! ”Lütfen beni asmayın!..”

Takip Et:

'Yılanların Öcü' dizisinde Amerika'ya gidip evleneceği için başrol Fatma rolü yerine asılarak öldürülen Zahide karakterini kabul eden Ceyda Ateş, sevgilisi Buğra Toplusoy'la arası bozulunca kararından pişman oldu.

Yeşilçam'ın kült filmlerinden 'Yılanların Öcü'nün dizi versiyonunda Zahide karakterini canlandıran Ceyda Ateş, birkaç bölüm sonra asılarak öldürülecek.

Yaz başında dizi teklifi ilk geldiğinde Ateş, sevgilisi Buğra Toplusoy'la evlilik planları yapıyordu. Toplusoy, babası Turgut Toplusoy'un şiddetle karşı çıkmasına rağmen oyuncu Ateş'le beraber olmakta ısrar etmiş, bu nedenle babasının şirketindeki işini bırakıp Amerika'ya yerleşip kendine iş kurmuştu. Toplusoy, sevgilisi Ateş'i Amerika'daki iş hayatı oturduktan sonra yaz sonunda yanına almayı planlıyordu.

 

''İlişkiye ara verelim!..''


Ağustos sonunda Amerika'ya yerleşip evleneceği için Ateş, 'Yılanların Öcü' dizisinden gelen başrol Fatma karakteri yerine asılarak öldürülen Zahide'yi canlandırmayı seçti.

Fatma rolü Hande Soral'ın oldu. Yaz boyu Kapadokya'da çekilen dizinin setinde olan Ateş'e bir süre sonra sevgilisi ilişkiye ara verme teklifinde bulundu. Genç oyuncunun bütün planları alt üst oldu. Yaşanan gelişme üzerine diziden çıkmayı istemeyen Ateş'in yapımcısına 'Beni asmayın' dediği öne sürüldü. Buğra Toplusoy'un ise ilişkiye ara verme talebine rağmen Ceyda Ateş'in hayatına karıştığı, aradaki bağı koparmamaya çalıştığı öğrenildi.