Medya

CESUR YÜREK’E SOĞUK DUŞ! UMUDA KELEPÇE VURULMAZ’I DA GEÇEMEDİ

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve son olarak 12. bölümüyle ekranlara gelen Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz’lüCesur Yürek, aldığı sonuçlarla hem kanalını hem de ekibini üzüyor…

 


Umuda Kelepçe Vurulmaz ile girdiği rating savaşını geçtiğimiz hafta totalde kaybeden fakat AB grubunda kazanan Cesur Yürek, bu hafta her iki grupta da mağlup oldu. Total grubunda 4.37 rating 10 share ile 10. sırada bulunan Cesur Yürek’e karşı Umuda Kelepçe Vurulmaz 4.56 rating 10 share ile 8. sırada yer almış. Total grubunda olduğu gibi AB grubunda da rating savaşını kaybeden Cesur Yürek bu grupta ise 2.12 rating 5 share ile 18. olabilmiş. Umuda Kelepçe Vurulmaz ise 2.38 rating 5 share ile 15. sırada. (29 ARALIK RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

Her iki grupta da hem sıralama da hem de rating-share’lerinde kayıplar yaşayan, rakibi Umuda Kelepçe Vurulmaz ile girdiği rating savaşını da kaybeden Cesur Yürek’i tehlikeli günler bekliyor. Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel’in girdiği rating savaşının yanından bile geçemeyen Cesur ve Güzel ileUmuda Kelepçe Vurulmaz bakalım rating savaşında bir çıkış yakalayabilecek mi?

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu