Çeşme ve Muş’ta binlerce kişi Mustafa Sandal’la çoştu!

29 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava sahnesine ikinci kez çıkacak olan Mustafa Sandal, konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Ünlü sanatçı, Çeşme'de dünyaca ünlü Yunan sanatçı Antonis Remos ile verdiği konser sonrası Muş'ta da bir konser verdi...

Takip Et:

Geçtiğimiz aylarda ‘Gel Bana’ isimli teklisini çıkaran ve şarkıya bir de Amerika’da klip çeken Mustafa Sandal, konserlerine devam ediyor. Musti, Muş Malazgirt Zaferi’nin 948. yıl dönümü kapsamında Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında konser verdi.

“BURADA OLMAKTAN SON DERECE ONURLU VE GURURLUYUM!”

Bitmeyen enerjisi ve hareketli şarkıları ile konser alanını dolduran binlerce kişiye keyifli bir akşam yaşatan ünlü sanatçı, “Buradan olmaktan dolayı son derece onurlu ve gururluyum. İki gün önce Çeşme’de çok güzel bir konser verdim. Buraya gelirken acaba o enerjiyi burada da yakalar mıyım diye düşündüm. Fakat burada yaşadığım bu sahne unutulacak gibi değil. Çok güzel bir atmosfer.” şeklinde konuştu.

ÖZEL TİM’LE HATIRA FOTOĞRAFI

Daha sonra Van’a giderek Van Gölü’nü gezen Mustafa Sandal, Van’da görev yapmakta olan Özel Tim polisleri ile de sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

DÜNYA YILDIZI İLE AYNI SAHNEDE

Öte yandan bu zamana kadar Türkiye’nin birçok yerinde konser veren Mustafa Sandal, Muş’tan önce Çeşme’deydi. Yunan yıldız Antonis Remos ile aynı sahneyi paylaşan Musti’nin konserine sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. Eski ve yeni şarkıları ile misafirlerini coşturan Sandal, gecenin geç saatlerine kadar sahnede kaldı.

Mustafa Sandal ve Antonis Remos