Medya

Ceren Yılmaz’a helal olsun! İzleyicinin yağları eridi! Zümrüdüanka’da yeni dönem!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Zümrüdüanka dizisinin ikinci sezonu devam ediyor. Reytinglerde her ne kadar ilk sezonun zaferli performansını tespit edemese de Fox TV dizisinin öyküsünün daha da coşkulu hale geldiği net… Alp Navruz ve Ceren Yılmaz ikilisinin zaferli performansı ile izleyicilerden alaka bakmaya devam eden Zümrüdüanka’da noktaya değinen gelişmeler yaşanıyor.

Zümrüt, yavaş yavaş geçmişte neler olduğunu anımsamaya başlıyor.
Oyuncunun performansı da ilk başladığı noktadan çok ileriye gitti. Zümrüt karakterindeki tesirli oyunculuğu ile Ceren Yılmaz, artık tenkit etilen değil alkışlanan bir ad oldu.

Serhat ile Zümrüt’ün ayrılığı o kadar basit bitecek gibi değil. İzleyiciler de bu hesaplaşmanın nereye varacağını coşkuyla bekliyor. Zümrüt, kendisine çarpan bireyin Abbas olduğunu anımsıyor. Bir başka hesaplaşma da o noktada yaşanacak. Fragmanda ayrıntıları tespit edebilirsiniz.

Zümrüt, artık o konakta yaşamaya devam etseydi izleyiciler bu vaziyete çok kızacaktı.
kısımda bakıldı ki, Zümrüt, evden parçalıyor… Bu da ehemmiyetli bir ayrıntı. Başka Bir Deyişle Zümrüdüanka dizisinin 14. yeni kısmı yeni gelişmelerle daha da noktaya değinecektir.

İşte 10 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin 14. kısım fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu