Ceren Özdemir’in ölümü ünlüler dünyasını yasa boğdu!

Ordu'da 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in evinin önünde bıçaklanarak öldürülmesi sonrasında magazin dünyasından birçok isim tepkisini sosyal medyadan dile getirdi...

Takip Et:

Nurgül Yeşilçay

Şule Özge için; Ceren Gülenay için tweet atıyor! Ardından katlediliyor! Ve döngü böyle devam ediyor, devran böyle dönüyor! Gencecik kızlarımız, koca koca kadınlarımız ölümü bekliyor sadece bugün de ölmediği için şükrederek!

Haluk Levent

Bir davanın sonucuna sevineceğimiz bir gün aynı olaydan başka bir can için ağlıyoruz..Yahu 1 gün ya bir gün sadece bir gün huzurlu geçirelim günü.1 gün ara verin be iblisler!

Hadise

Ne desek anlamsız ve boş. Hiçbir şey değişmiyor ve bu benim canımı çok yakıyor. #CerenÖzdemir

Merve Özbey

Bugün de acı içinde kıvrandık #cerenozdemir

Doğa Rutkay

Sosyal medyanın gücü deyip sevinmek! Giden canın ardından gözyaşlarımızı bitti mi sandınız? Daha acısı dinmeden bir kardeşimiz daha alındı hayattan!

Mert Fırat

2019 bitmeden öldürülen kadınların sayısı 430! Bugün 20’sinde bir balerin kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.#ŞuleÇet cinayeti davası nihayet kamuoyu baskısı sayesinde sonuçlandı. Kadın Cinayetleri ve her türlü eşitsizlik politiktir!

Berna Laçin

Cinayetinin arkasında başka şeyler olduğuna inanıyorum ! Bu kadar güzel bir kız üstelik balerin ve bir katil niyeyse çarşı iznine salınıyor ve gidip bu bahar dalı gibi kızı tesadüfen öldürüyor. Ya başka karanlık düşüncelerin kurbanı olduysa? Çok derin araştırılmalı…

Emre Aydın

Alışmayacağız! #CerenÖzdemir