Yaşam

Ceren Hindistan’ın masaj salonu davasında karar çıktı!

Burak Özçivit ile birlikte oynadığı Baba Ocağı dizisinde canlandırdığı İsmet karakteri ile adını duyuran Ceren Hindistan, oyunculuğu bıraktıktan sonra sık sık özel hayatı ile gündeme geliyordu. Hindistan, bu kez fotoğrafını isimsiz paylaşan kişi hakkında açtığı dava ile gündeme geldi.

Ceren Hindistan, 2 yıl önce fotoğraflarının izinsiz kullanıldığı, kartvizite basıldığı ve fotoğraflarının bulunduğu masaj salonu kartvizitlerinin İzmir-Kordon’da halka dağıtıldığını öne sürmüş ve savcılığa suç duyurusunda bulundu. Hindistan, dilekçesinde şu ifadeleri kullandı: “Günümüzde ‘masaj salonu’ adı altında fuhuş yaptıran birçok işletme bulunmaktadır. Kamu davası açılmasını istiyoruz.”


“KİM OLDUĞUNU BİLMİYORDUM”

Masaj salonu sahibi Fatih Güney’e açılan davanın karar duruşması, İzmir’de görüldü. Güney, savunmasında “Kartvizitleri matbaacıya yaptırdım. Fotoğrafın kime ait olduğunu bilmiyordum” dedi. Mahkeme, sanığı “kişisel verileri hukuka aykırı ele geçirmek ve yaymak” suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırdı. Daha sonra bu cezayı erteleyerek Güney’in 1 yıl 8 ay süreyle denetim altında tutulmasına karar verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu