Cenk Küpeli, sürpriziyle Demet Şener’i mest etti!

Haziran ayında evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti evliliklerinde ikinci ayı geride bıraktı. İkili, ikinci aylarını Prag'ta kutladı...

Takip Et:

İbrahim Kutluay ile 11 yıl süren evliliğini ihanet yüzünden noktalayan Demet Şener, yıllar süren olaylı boşanmanın sona ermesinin ardından gönlünü kendisinden 7 yaş küçük iş insanı Cenk Küpeli’ye gönlünü kaptırmıştı. Çift, ilişkilerini çok uzatmayarak Haziran ayında ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katılımıyla sade bir törenle evlenmişti. Demet Şener, yeni eşi Cenk Küpeli ve İbrahim Kutluay’dan olan çocukları İrem ve Ömer’le Kutluay’ın kendisine verdiği evden İstinye’ye taşınmıştı.

EL ELE, GÖZ GÖZE PRAG TURU

Evlendikten sonra balayı için İtalya’ya giden çiçeği burnunda evliler, evliliklerinin ikinci aynı kutlamak için Prag’a gitti. Birlikte bir tekstil işine de giren ikiliden Cenk Küpeli’nin eşi Demet Şener’e sürpriz yapmak için bu seyahati organize ettiği öğrenildi. Yeni evliler, şehri el ele gezdi.Çift, romantik tatillerinde çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından takip etmeyi de ihmal etmedi.