Cenk Eren’e dolandırıcılık şoku!

Zonguldak’ta seçimi kaybettiği için yaptırdığı parkı yıktıran muhtara tepki gösterip, oraya yeniden park yaptıran Cenk Eren, dolandırıcıların tuzağına düştü...

Takip Et:
zonguldak-a-oyun-parki-yaptiran-sarkici-cenk-eren-dolandirildi

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıktıran muhtar adayına tepkiler yağmıştı. Olaya sessiz kalamayan ünlü şarkıcı Cenk Eren, şehit düşen Jandarma Onbaşı Recep Turan’ın anısına köye park yaptırdı.

Kendisini Zonguldak Valisi olarak tanıtan bir kişi, Cenk Eren’den, engelli çocuklara akülü sandalye yardımı yapılacağını söyleyerek maddi yardım talep etti. 12 bin TL’lik maddi yardımda bulunan Cenk Eren, kısa bir süre sonra dolandırıldığını anlayınca kişiler hakkında şikayetçi oldu.

Olayı gazeteci Ersoy Dede sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: “Zonguldak valisiyim diye Cenk Eren’i  arayan dolandırıcılar; engelli çocuklar için akülü sandalye alacağız yalanıyla 12.000 TL dolandırdılar. Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ile konuştum. ‘Adımızı kullanıyorlar, biz valilik olarak asla böyle para talep etmeyiz’ diyor.”