Cenk Eren’den Selda Bağcan sürprizi!

Kısa süre önce çıkardığı “Hay Aksi” single'ını çıkaran Cenk Eren yaz aylarını hız kesmeden verdiği konserlerle geçiriyor. Son olarak geçtiğimiz akşam Bodrum'da bir mekanın sahnesinde olan Cenk Eren, kendisini izlemeye gelen Selda Bağcan’ı sahneye davet etti. İzleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ikili yaz sonunda birlikte bir projeye imza atacaklarının da müjdesini verdi...

Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen şarkılarını seslendirdiği “Repertuvar” proje albümlerindeki yer alan Cenk Eren yine çok özel bir proje için stüdyo çalışmalarına başladı. Yaz sonu müzik severlerle buluşacak albümü için sır vermeden çalışan ünlü şarkıcı bir yandan da Bodrum, Çeşme, Antalya ve Kıbrıs’ta konserler veriyor.

“Hay Aksi” isimi single’ı ile konser maratonuna başlayan Eren, bir yandan da formunu korumaya çalışıyor. Her gün açık hava yürüyüşleri yaptığını söyleyen ünlü şarkıcı; yaptığı sıvı detoksu kapsamında elma, ıspanak, kara lahana, limon, maydanoz, çilek, karpuz ve salatalık sularından oluşan karışımlar tüketiyor.

Önceki akşam Bodrum’da bir mekanda sahne alan ve fit görüntüsüyle dikkat çeken Cenk Eren repertuarı ile de dinleyenleri mest etti. Kendisini dinlemeye gelenler arasında ünlü şarkıcı Selda Bağcan ile beraber şarkılar söyleyen Cenk Eren dinleyenlerine Selda Bağcan ile beraber bir proje yapacaklarının müjdesini verdi.