Sinan GüzelYazarlar

Cem’in Kara Komik oyunu Serenay’ı bozar!

Günlerdir Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’ın ilişkisi konuşuluyor. Serenay fanları, bu işten pek hoşnut değil! Büyük çoğunluk, Yılmaz’ı güzel oyuncunun yanına pek yakıştırmıyor. İşin orası göreceli ama esas oyun, perdenin arkasında gizli! Aslında, bir süredir Cem’in Kara Komikler filmini izliyoruz. Kim demiş filmi gişede çakıldı diye? Tüm Türkiye izledi, adeta seyirci rekoru kırdı! Baksanıza, önce Atina fotoğrafları fake hesaplarla magazin saygalarımızın DM kutularına gönderildi. Ardından, ikinci kare geldi. Vallahi, hiçbirimizin orada muhabiri yok. Birileri çekmiş göndermiş. Biz de büyük iştahla yayınladık. Sonra Serenay geldi “Her şey göründüğü gibi” dedi. Magazin tarihinde muhabirlere en kötü davranan isim olan “Kara Komik Cem”, bir anda bizim çocukları sarıp sarmaladı, şakalar yaptı, “Atina tatili harikaydı” dedi. Bunu duyan ex aşkı Defne durur mu “Konduramadım, magazincilerden özür dilerim aylar önce yazdıklarınız doğruymuş” dedi. Sonra Kerem çıktı sahaya, o da Serenay’ın ex aşkı! Genç adam, “Mutlu olsunlar” diyerek Cem’e pas attı. Kara Komik Cem pası alıp, “Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar. Bir bu kalmıştı” yazılı imalı bir paylaşım yaptı.

Doğrusu, böyle yazınca hoş bir senaryo çıktı ortaya! Gayet akıcı, bol entrikalı! Kim kimin sevgilisini nasıl çalmış belli değil! Hani, Cem’in o meşhur “Bahçevan” esprisi gibi… Peki, bu oyundan kim karlı, kim zararlı çıkar? Defne’nin mağdur oyunu tutmadı. Çünkü, geçmişteki yaşananlar yeniden hatırlandı. Kerem en masumu, hemen oyundan çıkmalı! Serenay ise, bunca isim arasında kariyerinin zirvesinde olan tek isim! Akıllı kızdır, bu saatten sonra ne yapacağını iyi bilir!


Cem Yılmaz bu işin baş senaristi! Kariyerindeki en kötü gişe rakamının gündeme geldiği günlerde hemen Serenay bombasını patlatması bana hiç de tesadüf gibi gelmedi. Bir anda magazincilerle kankacılık rolüne bürünen Cem bey, oynadığın oyunun farkındayız. Ancak, çok da yediğimizi sanma! Üst üste iki filminin gişede çakılmasını bu haberler sayesinde unuttuk mu? Yok canım sen de! Neydi senin meşhur repliğin; bunlar reklam kokan hareketler Mayk!

Sinan Güzel
Genel Yayın Yönetmeni
sinanguzel@magazinn.com

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul