Cemil İpekçi, Hadise ve Gülşen’i topa tuttu!

Cemil İpekçi, bugün katıldığı 2. Sayfa programında sahneye mayo ile çıkan Hadise ve bikini ile çıkan Gülşen'in tarzlarını yorumladı. Gülşen'i beğenmediğini söyleyen ünlü modacı, Hadise'ye ise demediğini bırakmadı...

Takip Et:

2. Sayfa programına konuk olan modacı Cemil İpekçi, son dönemde konserlerde giydiği birbirinden cesur kıyafetlerle adından söz ettiren Hadise ve Gülşen hakkında konuştu. Gülşen’in sahnede siyah bikinisinin üzerine giydiği ışıltılı, transparan kıyafeti yorumlayan İpekçi, “Gülşen’i beğenmedim. Ben eğer konsere gidiyorsam, sesini dinlemeye gidiyorumdur yoksa gider plajda seyrederim.” şeklinde konuştu.

Arasının bozuk olduğu Hadise hakkında da açıklamalar yapan ünlü modacı, “Adı üstünde Hadise… Beğenenleri vardır, kimi istiyorsa taklit etsin. Benden ırak Cennet’e direk olsun.” diyerek başladığı konuşmasında ünlü şarkıcıyı topa tuttu. İpekçi, “Defterimde yok öyle biri… Benim için terbiye çok önemli. Ben hakiki sanatçılarla çalıştım, 500 yıl sonra adı yazılacak insanlarla çalıştım. Hadise beni hiç alakadar etmiyor.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıllarda Hadise’nin kötü giyindiğini ve kilolu olduğunu söyleyen Cemil İpekçi’ye güzel popçu “Gülüp geçiyorum” yanıtını vermişti. Modacı, bu cevaba çok sinirlenmiş ve her çıktığı programda Hadise’ye ağır sözlerle yüklenmişti. Hadise daha sonraları cevap vermezken, ikili arasında kriz böylelikle başlamıştı.