Cemal Hünal’dan şoke eden hareket!

Issız Adam filmi ile özdeşleşen oyuncu Cemal Hünal geçtiğimiz aylarda bir kavgaya karıştı. Ünlü oyuncunun kavga ettiği kişinin evini bastığı iddia edildi...

Takip Et:

Son olarak Tozkopan dizisinde Celal karakterine hayat veren Cemal Hünal bir yandan da Sarıyer’de açtığı at çiftliği ile ilgileniyor. Zamanının çoğunu burada geçiren ünlü oyuncu, at binmede uzmanlaşarak ders vermeye başlamıştı. Birçok ünlü isme de ders veren Cemal Hünal’ın adı bu kez tatsız bir olaya karıştı. At çiftliğinde eğitimcilik yapan Ufuk Tanca ile geçtiğimiz aylarda kavga eden Cemal Hünal, siniri yatışmayınca Ufuk Tanca’nın evine gitti. Görgü tanıkları ve Ufuk Tanca’nın anlattıklarına göre; Cemal Hünal’ın elinde çekiş vardı. Tanca, evini basan ünlü oyuncudan savcılığa giderek şikayetçi oldu.

DAVALIK OLMAKTAN SON ANDA KURTULDU!

Ufuk Tanca’nın şikayeti sonrası savcılık makamı olayı araştırarak tarafları uzlaşma bürosuna yönlendirdi. İkili uzlaşarak, olayın büyümesine engel oldu. Ufuk Tanca’nın uzlaşmayı kabul etmesiyle Cemal Hünal hakkında dava açılmadı.

Son dönemde oyunculuğun yanı sıra açtığı at çiftliğine zaman ayıran ve eğitimler veren Cemal Hünal, geçtiğimiz aylarda magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada tiyatroyu önemsediğini söylemişti. Amerika’da oyunculuk eğitim alan Hünal, 2007 yılında yayınlanan Asi dizisinde Kerim karakterine hayat vererek televizyon seyircisinin karşısına çıkmıştı. Bu zamana kadar birçok yapımda yer alan oyuncunun en çok akılda kalan işleri; Kış Masalı, Leyla ile Mecnun ve Paramparça olmuştu. Yayınlandığı dönem fırtınalar estiren Diriliş Ertuğrul dizisinde Ares karakterine bürünen Cemal Hünal, Issız Adam filmdeki Alper rolü ile özdeşleşmiş ve Issız Adam olarak anılmaya başlamıştı.