Magazin

Cem Yılmaz’ın pilotla kavga iddiasına Zafer Algöz de cevap verdi!..

Yeni filmi 'Pek Yakında'yı dün vizyona sokan Cem Yılmaz, sabah gazeteleri açınca neye uğradığını şaşırdı. Ünlü komedyenin, İstanbul'dan Adana'ya gitmek için bindiği özel uçakta pilotla yumruk yumruğa kavga ettiği haberleri birçok gazete ve internet sitesinde gündemdi.

"HABERİ YAPAN VİCDANSIZ"

Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yapan Cem Yılmaz, şunları yazdı: "Pilotla tekme tokat kavga ettiği diye haber uyduran vicdansız! Neden, neden böyle bir şey uyduruyorsun? Tek sorum bu; neden? Ne zaman iyi bir şey yapsak böyle tuhaflıklarla uğraşıyoruz. Bu nasıl bir dünya, anlamıyorum." Yılmaz'dan sonra olayı yalanlayan isim ünlü komedyenin yakın dostu olan ve iddia edilen tartışmanın yaşandığı sırada uçakta olan oyuncu Zafer Algöz'dü…

"2. PİLOT OZAN GÜVEN'Dİ"

Esprili bir şekilde habere yanıt veren Zafer Algöz ise şunları yazdı: "Cem Yılmaz, kaptan pilotu dövdü. Eskişehir yakınlarında uçaktan attık. Uçağı ben kullandım. Ozan Güven, 2. pilot olarak iyiydi." Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz da bahsi geçen pilotun fotoğrafını paylaşıp kavgayı yalanlayan şu espriyi yaptı: "Cem'e kavga sonrası 72 dikiş atıldığı için kendisi bu karelerde yok."

YİNE TAŞINI ATTI

Cem Yılmaz'ın yeni filminin vizyona girmesiyle rakibine sürekli gönderme yapan Şahan Gökbakar, dün de şu sözlerle Yılmaz'a taş attı: "Elitlere, entellere veya kendisini bu ikisinden zannedenlere zeki gözükebilmeyi değil, sizleri güldürmeyi seçtim her zaman. Sizler de beni sevginizle ödüllendirdiniz." Cem Yılmaz, Şahan'ın bu sözlerini yine umursamadı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı