Cem Yılmaz’ın favorisine klip çekti!

Tarık Mengüç, Cem Yılmaz'ın favori şarkım dediği Küresel Isınma'ya klip çekti...

2000’li yılların başında çıkardığı ‘Şakşuka’ isimli şarkı ile adını duyuran Tarık Mengüç, temmuzda çıkardığı son şarkısı Küresel Isınma’yı kliplendirdi. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda komedyen Cem Yılmaz ile bir araya gelmişti. Yılmaz, o anları sosyal medya hesabından paylaşmış ve Mengüç’ün Küresel Isınma şarkısını çok beğendiğini söylemişti. Tarık Mengüç de Cem Yılmaz’ın beğenisini ifade ettiği bu şarkıya klip çekti.

Roman dansçılarla kamera karşısına geçen Tarık Mengüç, saatler süren klip çekimlerinin ardından magazin muhabirleri ile bir araya geldi. Zamansız şarkılar yaptığını söyleyen ünlü şarkıcı, şarkılarının her zaman dinlendiğini de ifade etti. Her yıl yeni bir şarkı ve kliple hayranlarının karşısına çıkan Mengüç, “Yeni şarkımla çok konuşulacağım!” diyerek yine iddiasını ortaya koydu.

SEDA SAYAN’LA DÜET YAPTI, “TARKAN’LA DA DÜET YAPMAK İSTİYORUM” DEDİ…

Seda Sayan ile düet yapacağından da bahseden Tarık Mengüç, Sayan’ın her zaman kendisine destek olduğundan bahsetti. Seda Sayan’ın düet yaptıkları şarkıyı çok beğendiğinden bahseden ünlü şarkıcı, konuyu Megastar Tarkan’a getirdi. Tarkan’ı sanatçı olarak çok beğendiğini söyleyen Mengüç, Tarkan ile bir şarkıda düet yapmak ya da aynı sahnede konser vermeyi çok arzuladığını da sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı, platin sarısı saçları ve kendine özgü giyim tarzıyla dikkat çekti. Mengüç, klipte renkli kişiliğini yansıttı.

2 yıl önce Survivor programına katılan Tarık Mengüç, o dönem 47-48 yaşlarında olmasına rağmen başarılı performansı ile dikkat çekmişti.