Kültür ve Sanat

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlanacak

Bir vakittir gündemde olan Erşan Kuneri dizisi hakkında konuşan Cem Yılmaz, “içinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi gösteriyi” olarak belirlediği dizinin Netflix’te yayınlanacağını açıkladı.

Son olarak iki film birden konseptiyle hazırlanan, birbirinden bağımsız iki hikâyenin anlatıldığı Karakomik Filmler ile sinemalara misafir olan Cem Yılmaz, hem aldığı yorumlar hem de gişe performansıyla hayal kırıklığı yaratan Karakomik Filmler projelerinin ardından bu defa da bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Andıracağınız gibi Cem Yılmaz, bir vakit evvel, G.O.R.A. ve Arif v 216 filmlerinde yer alan Erşan Kuneri karakterine odaklanan bir dizi üzerinde çalıştığını açıklamış, bunu bir dijital platformda yaşama geçirmeyi düşündüğünü ifade etmişti.
NTV’de yayınlanan Gece Gündüz programına misafir olan Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin Netflix’te izleyici ile buluşacağını açıkladı. Kuneri’nin 1975-1978 seneleri arasındaki hikâyesi anlatacak dizisin sit-com formatında bir dizi olacağını ve ilk sezonunun sekiz kısımdan oluşacağını ifade etti.

“İlk kere bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Şayet ilk sezon meblağsa neden bir sekiz kısım daha yapmayalım.
Ancak Yılmaz’ın yeni projesi için de Netflix’i seçmesi tarafından arasında söylendiği gibi reel bir ihtilaf olmadığını gösteriyor.

Son günlerdeki filmlerini n seyirci nezdinde pek kabul bakmaması ışığında mevcut sinema izleyicisine hitap edip etmediği kavgaya açılan Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak dizisiyle nasıl geri dönüşler alacağını bekleyip bakacağız.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu