Kültür ve Sanat

Cem Yılmaz’ın 1 milyonluk kaybı!

Geçtiğimiz yıl Arif V 2016 filmini sinema perdesine taşıyan Cem Yılmaz, ilk filmlerinden olan G.O.R.A’nın fenomen karakteri Arif ile seyirciyi yeniden bir araya getirmişti. Yıllarca gösterileriyle binlerce insanı kahkaya boğan ünlü komedyen aynı zamanda sinemadan da uzak kalmıyor. Kariyeri boyunca Hokkabaz’dan Av Mevsimi’ne kadar birçok film çeken Yılmaz, son olarak Karakomik Filmler adını verdiği yeni projesi ile sanatseverleri sinema salonlarına davet ediyor.

Türkiye’de yapılmamışı yapan Cem Yılmaz, iki orta metraj filmi aynı seansta izleyici ile buluşturuyor. Karakomik Filmler’in ilk ikisi olan Kaçamak ve 2 Arada 18 Ekim itibariyle sinema salonlarında gösterilmeye başlandı. Yılmaz, tek biletle aynı seansta 2 Arada filmi ile duygusal anlar yaşatırken, Kaçamak ile ise en iyi bildiği işi yapıyor ve izleyenleri güldürüyor.


İKİ FİLMİ ARASINDA 1 MİLYON FARK VAR!

Sezonun açılmasıyla birlikte Karakomik Filmler gibi birçok iddialı yapım sinemada gösterilmeye başlandı. Bu yapımların hasılat tutarları ise merak konusu oldu. Cem Yılmaz’ın merakla beklenen filmleri ilk 3 günde 276 bin kişiye ulaşarak 5 milyon liradan fazla hasılat yaptı. Cem Yılmaz bu oranla son filmi Arif V 216’nın bir hayli gerisinde kaldı. 2018’in ocak ayında vizyona giren Arif V 216 ilk 3 günde 1 milyon 300 bin kişi tarafından izlenmişti.

Öte yandan Karakomik Filmler’in galasında Cem Yılmaz’ın sevgilisi Defne Samyeli’nin olmaması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Yılmaz, Samyeli hakkında yöneltilen soruları cevapsız bırakırken özel gösterime katılanlar arasında en dikkat çekici isim ünlü komedyenin eski eşi ve oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtu olmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu