Kültür ve Sanat

Cem Yılmaz’dan sinemada bir ilk!

Komedyenliğinin yanı sıra uzun yıllardır çektiği sinema filmleri ile beyazperdede yer alan Cem Yılmaz bu zamana kadar Hokkabaz, G.O.R.A, A.R.O.G, Pek Yakında, Arif ve 2016, Ali Baba ve 7 Cüceler, İftarlık Gazoz gibi filmlerle milyonlarca insanı sinema salonlarında ağırlamıştı.

İLK FİLMDE AĞLAYIP, İKİNCİSİNDE GÜLECEKSİNİZ!


Geçtiğimiz yıl CMYLMZ Diamond Elite Platinum isimli gösterisi ile sahnelere dönen Cem Yılmaz bir yandan da Karakomik Filmlerin hazırlıklarına devam ediyordu. Farklı bir fikirle yola çıkan ünlü komedyenin yeni filmi merakla beklemeye devam ediyor. Karakomik Filmler kapsamında, tamamen bağımsız iki filmin art arda aynı seansta yayınlanacak. Türkiye’de ilk kez denenecek yöntemde iki orta metraj film yer alıyor. Bambaşka türde olan filmelerden 2 Arada seyirciyi duygulandırırken Kaçamak ise kahkahaya boğacak. Karakomik Filmler 18 Ekim’de sinema sahnesinde seyircisi ile buluşacak.

Karakomik Filmler’in ilk ikisi olan Kaçamak ve 2 Arada’nın galası önceki akşam yapıldı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılan galaya, bütün oyuncular tam kadro katıldı. Basının da ilgisinin büyük olduğu galaya aynı zamanda birçok ünlü isim katıldı. Cem Yılmaz, kameraların karşına geçerek açıklamalarda bulundu. Güzel işler ortaya çıkarmak için çalıştıklarını söyleyen Cem Yılmaz, yeni filmlerini dijital platformlarda yayınlamayacağını ifade etti. Ünlü komedyen, filmlerinin sinema salonlarında kalacağını ve dijital platformlarla anlaşırsa başka işler yapabileceğini belirtti. Birçok ünlü ismin katıldığı galada, katılımcılar arasında Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu da vardı.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu