Cem Yılmaz’dan Ozan Güven açıklaması! “Linç kazanını kaynatıyorsunuz!”

Cem Yılmaz, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddia edilen yakın dostu Ozan Güven hakkında sessizliğini bozdu...

Takip Et:

Ozan Güven’in bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz‘a evinde bir saatten fazla şiddet uyguladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bulutsuz’un ifadesi kan dondururken, kısa sürede tepkilerin odağı haline gelen Ozan Güven‘e bir mesaj da yakın dostu Cem Yılmaz‘dan geldi.

“LİNÇ KAZANI KAYNATIYORSUNUZ”

Ozan Güven‘in sevgilisine şiddet uyguladığı yönündeki haberlere sessiz kalan Cem Yılmaz, bugün ilk paylaşımını Twitter‘dan yaptı. Konuda tarafsız olduğunu vurgulayan Yılmaz, şunları yazdı: “Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerindenbu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm.”