Kültür ve Sanat

Cem Yılmaz’dan gişe yorumu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, CMYLMZ Diamond Elite Platinum isimli stand up gösterisinin yanı sıra sinema serüvenine de devam ediyor. Türk sinemasında bir ilki deneyerek iki orta metraj filmi aynı seansta sinemaseverlerle buluşturan Cem Yılmaz Karakomikler ismini verdiği serinin devamı niteliğinde olan Deli ve Emanet filmlerinin galasını dün akşam gerçekleştirdi. Özel gösterime iş ve sanat dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.


CEM YILMAZ, GİŞEDEKİ BAŞARISIZLIĞINI Tİ’YE ALDI!

17 Ocak’ta vizyona girecek olan filmlerin galasına oyuncular tam kadro katıldı. Galada Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Cem Davran, Özge Özpirinçci, Büşra Develi, Çağlar Çorumlu ve Celil Nalçakan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serinin ilk filmleri Kaçamak ve 2 Arada’da beklediği gişe oranlarının bir hayli gerisinde kalarak 700 bin izlenme oranına ulaşan Cem Yılmaz, “İlk filmlerin yüz binlerce izlenmesini hedefledik bunların ise milyonlarca kişi tarafından izlenmesini bekliyoruz.” diyerek gişe başarısızlığını ti’ye aldı.

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler’den önce 2018 yılında Arif V 216 filmi ile sinemaseverlerle buluşmuştu. Arif V 216’da 2 milyondan fazla gişe yapan ve 27 milyon lira hasılat oranına ulaşan ünlü komedyenin Karakomikler’i 700 bin kişi tarafından izlenerek 13 milyon lira hasılat yaptı. Cem Yılmaz bu oranlarla kendi başarısının bir hayli gerisinde kaldığını göstermiş oldu. Yılmaz’ın yeni filmleri Deli ve Emanet’in gişede nasıl bir sonuç lacağı ise merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu