Cem Yılmaz’dan dedikoduları bitiren açıklama!

Defne Samyeli'den ayrılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi...

Takip Et:

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin 1 yılı aşkın sürdürdükleri ilişkileri önceki haftalarda son bulmuştu. Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomikler’in galasına katılmaması ile birlikte ayrılık iddiası kanıtlanmış oldu. Yaz boyu Cem Yılmaz’ın teknesinde tatil yapan çiftin keyifli halleri ile dikkat çekmişti. Birkaç önce mutlulukları ile göz dolduran Yılmaz ve Samyeli’nin ani ayrılığı herkesi şaşırttı. İkilinin neden ayrıldığı bilinmezken ortaya çeşitli iddialar atılmaya başladı.

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin arasına Serenay Sarıkaya’nın girdiği konuşuluyordu. İddiaya göre; Samyeli, sevgilisi Yılmaz’ı güzel oyuncudan kıskandı. Ünlü çift bu yüzden ayrılık kararı aldı. Taraflardan Defne Samyeli, çıkan haberler sonrası sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak asılsız haber yapanları topa tutmuştu. Hafta sonu bir kitap fuarında görüntülenen Cem Yılmaz, ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu söyledi. Magazin basınına konuşmayı sevmediği bilinen ünlü komedyen gergin tavrı ile dikkat çekti.

Öte yandan Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ve kendisi hakkında sürekli olarak farklı iddialar ortaya atan Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programına dava açtı. Serenay Sarıkay’nın avukatının mahkemeye verdiği dilekçede ünlü oyuncu ve Cem Yılmaz’ın ilişkisi olmadığını belirtildi. Sarıkaya, yapılan haberler dolayısıyla 100 bin lira manevi tazminat talebinde bulundu.

Bu yılın ilk aylarında Kerem Bürsin ile 3.5 yıllık ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, bu süreçte hayatına kimseyi almasa da dedikodulardan kurtulamıyor. Güzel oyuncunun 7-8 ayda adı birçok kişi ile anıldı.