CEM YILMAZ’DAN ÇOK SERT AHU YAĞTU TEPKİSİ!..

0

Soru karşısında aniden gerginleşen şovmen, 'Ne münasebetle bana böyle bir şey diyebiliyorsunuz! Gidin ona sorun' diyerek eski eşine olan kızgınlığını dile getirdi. Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre son günlerde çapkınlıkta rekora koşan Cem Yılmaz, önceki akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki bir konseri izledi. Gece boyunca son derece neşeli olduğu gözlenen ünlü şovmenin keyfi, gazetecilerin bir sorusuyla kaçtı! Basın mensupları, Cem Yılmaz'a 'Ahu Yağtu ve Birkan Sokullu arasındaki aşk dedikoduları'nı sordu.

Bu soruyu duyunca bir saniye öncesindeki keyfinden eser kalmayan Yılmaz, bir anda gerginleşti. Muhabirlere "Ne münasebetle bana böyle bir şey diyebiliyorsunuz!" diye çıkışan Cem Yılmaz, hızını alamadı.

SABAHA KARŞI YAKALANMIŞTI

Ünlü komedyen, gazetecilere dönerek eski eşine kızgın olduğunu şu sözleriyle ima etti: "Bu soruyu bana değil gidin ona sorun. Kendisi bakalım ne diyecek!" Ünlü komedyenin, bu açıklaması ise gözleri Ahu Yağtu'ya çevirdi.

Geçtiğimiz akşam kendisinden 7 yaş küçük Birkan Sokullu ile sabaha karşı aynı otomobilde yakalanan Yağtu, aşk iddiaları karşısında ise sessiz kaldı. Bu arada boşandıktan sonra dost kaldığı Cem Yılmaz'ın yeni sevgilileriyle tanışan Ahu Yağtu'nun da Sokullu'yu eski eşiyle tanıştırıp tanıştırmayacağı da diğer merak konusu…

HER GECE ÇAPKINLIKTA

Hemen hemen her gece farklı güzellerle eğlenen hatta geçtiğimiz günlerde de 5 Rus güzelle birden eğlence turuna çıkan Cem Yılmaz'ın, Ahu Yağtu'nun isminin Birkan Sokullu ile anılmasına kızması şaşkınlık yarattı.

Oyuncu Aslı Enver'den boşanan Birkan Sokullu, Yağtu'dan tam 7 yaş küçük.