Magazin

CEM YILMAZ’DAN BU KEZ DE ‘KAYIRMA” ESPRİSİ GELDİ!..

Sözcü'den Burcu Özen'in haberine göre ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler' 13 Kasım'da vizyonda.


Filmin afişini Twitter'da paylaşan Yılmaz, ''Çok sevgiler, selamlar! Ben sevileceğini düşünüyorum! İyi geceler, olabildiğince mutlu olmaya çalışın!'' notunu düştü.

Sesini incelttiği videoyu da sosyal medyadan paylaşan ünlü komedyen; espirili şekilde işin sırrının bu olduğunu açıkladı… Ayrıca şimdiye kadar yaptığı tüm filmlerin yanısıra bu filme ayrı sempati duyduğunu da şu sözleriyle vurguladı: ''Valla ben şimdiye kadar yaptığım her işi çok beğeniyorum 🙂 Bu filme ise ayrıca hastayım! Nerde görsem izlerim.''

Dün akşam oldukça keyifli olduğu dikkat çeken Yılmaz, tüm takipçilerinin sorularını yanıtladı ve ortaya oldukça samimi, eğlenceli görüntüler çıktı. Ayrıca 10 milyonuncu takipçisine 2 kişilik gala davetiyesi vereceğini açıkladı. Sonrasında ise bombayı patlattı.

Davetiye kazananları açıklayan Yılmaz, Belediyelere de ince bir gönderme yaptı: ''Davetiye Kazanan takipçiler @zaferalgoz @GuvenOzan!! Aa şansa bak ! (Şaka lan biz de öyle kayırma olmaz belediye mi lan burası)"

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu