Cem Yılmaz’a Tuğba Ekinci’nin “Alkolden kırmızı turşuya dönmüş” demesi soruldu!

Tuğba Ekinci, Cem Yılmaz ile ilgili, "Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok” yorumunu yapmıştı...

Takip Et:
Cem Yılmaz’ı Tuğba Ekinci Sorusu  Çileden Çıkardı
Cem Yılmaz’ı Tuğba Ekinci Sorusu Çileden Çıkardı

Geçtiğimiz haftalarda Serenay Sarıkaya ile dokuz aylık ilişkisine nokta koyan Cem Yılmaz’ın adı Saadet Özsırkıntı ile anılıyordu. Israrlı sorularla karşılaşan Cem Yılmaz’ı Tuğba Ekinci sorusu çileden çıkardı.

Serenay Sarıkaya ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra adı Saadet Özsırkıntı ile anılmaya başlayan Cem Yılmaz gündemden düşmüyor. Saadet Özsırkıntı bu iddiaları, “Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü. Doğru… Oyununa gittim. Kendisini işim gereği tanıyordum; kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ve yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır…” açıklamasıyla yalanlamıştı. Cem Yılmaz’ın ise, sorulardan kaçması dikkatlerden kaçmadı.

“Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok” yorumunu yapan Tuğba Ekinci, ünlü komedyen hakkında yapılan haberlere bu kez  “Şımartmayın şöyle yaşlanmış insanları iki şöhreti var diye herkes yerini bilsin ya bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara” demişti.

Tuğba Ekinci Sorulunca Cem Yılmaz Ateş Püskürdü

Cem Yılmaz, Levent’teki evinden çıkarken objektiflere yansıdı. Tuğba Ekinci ile ilgili soruları duyar duymaz öfkelendiği gözlenen Cem Yılmaz herhangi bir yanıt vermeden oradan ayrılmayı tercih etti.