CEM YILMAZ’A KAPAK GİBİ YANIT!..

Cem Yılmaz, "Senin hakiki bir aşka ihtiyacın var" yazan takipçisine "Bulunca haber verin. Son çarem bu" karşılığı verince şöyle bir yanıt geldi: "Aşk yürek işidir, beden işi değil.  Yoksa formül basit, bir denesen!"Ayşe Hatun Önal'la kısa süren ilişkisinin ardından hızlı aşk yaşamıyla gündemden düşmeyen Cem Yılmaz'a geçen günlerde bir kadın takipçisi twitter'dan öğüt verdi ve "Sevgili Cem, senin hakiki bir aşka ihtiyacın var ama hakiki" yazdı.


Yılmaz da "Bulunca bana da haber verin. Son çarem bu… Oldu, oldu… Olmadı n'apalım artık!" cevabını verdi. Bunun üzerine takipçisi Yılmaz'a "Aşk yürek işidir, beden işi değil. Yoksa formül cok basit. Bir denesen… Cem? Aşk? Aşk deyince insanin dili tutuluyor degil mi?" karşılığını verdi.

Bizden başka yemek yiyen mi yok?

Cem Yılmaz, yeni filminde de beraber çalışacağı Zafer Algöz ve ağabeyi Can Yılmaz'la önceki akşam Ulus Sunset'te yemek yedi.

Ünlü komedyen, gazetecileri karşısında görünce, "İstanbul'da bizden başka mekanda yemek yiyen yok mu? Hep bizi çekiyorsunuz" diyerek gazetecilere takıldı. Gazetecilerin "Cem Bey sizi seviyoruz o yüzden" cevabı karşısında kahkaha atan Yılmaz, araç içerisinde eline aldığı şapkayla muziplikler yaptıktan sonra oradan ayrıldı.