Magazin

CEM YILMAZ: ‘YENİ HALİMLE DAHA İDDİALI VE DAHA MUTLUYUM’!

4 aydır fitness eğitmeni Sami Hamidi ile çalışan ünlü komedyen Cem Yılmaz: "Sami ile 'Arif v 216' filminin setinde tanıştık. Filmde sözleştik, bitince beraber çalışmaya karar verdik. 4 aydır çalışıyoruz. 40 yıl düşünüyorum ama 35’te de bırakabilirim…
Gerçek bir sporcu ve akademik bilgisi olduğu için çok net fikirleri var. 'Lafazan' değil. Eğlenceli, dürüst bir program önerdi, ben de ikna oldum.  Disiplinli, hayal satmıyor, dürüst, çalışkan bir hoca. Sosyal yanı da kuvvetli. Esprili. Antrenmanlar çok neşeli geçer.
Film yazarken farkında olmadan çok sağlıksız besleniyoruz. Son dönemde bu sebeple kilo aldım, artık o eski kiloya dönmeme üzerine çalışıyoruz. Samimi söylüyorum, sanılanın aksine bu çok zor bir şey değil. Evet, kolay değil ama çok zor hiç değil.  Fazla kilolardan kurtulunca biraz daha hareketli oluyorsunuz. Ve mutlu tabii…"
 
Yılmaz "Dergi kapağı olacak bir vücudunuz olacak mı?" sorusuna ise "Benim vücudum her zaman iddialıdır. Ama kapak olsun diye değil…" diye esprili bir cevap verdi. 
 
Cem Yılmaz, Ozan Güven, Soner Sarıkabadayı gibi birçok ünlü ile çalışan Sami Hamidi, ünlülerle çalışmanın nasıl olduğunu anlattı: "Ünlülerle çalışmak çok ince detayları görebilmeyi gerektirir. Bu işi eğlenceli şekilde sunmalı ve uzun vadede hayatlarına bir yaşam tarzı olarak dahil etmelerini sağlamalısınız."
 
Öğrencisi Cem Yılmaz için ise "Kendisi çalıştığım en istikrarlı, iradesi en kuvvetli öğrencim. Pes etmeyen, savaştan ve mücadeleden kaçmayan ender biri." diye açıklama yaptı. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu