Ana Sayfa Magazin Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez aynı karede!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez aynı karede!

Defne Samyeli‘den ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Cem Yılmaz, Alice Müzikali‘nin 50. oyun kutlamasına katıldı. İkilinin kutlamada çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayıldı.

Serenay Sarıkaya’nın adı son dönemde Cem Yılmaz ile anılıyor. Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli ile 1.5 yıl süren ilişkisinin de ünlü komedyenin Serenay Sarıkaya ile yakınlaşması yüzünden bittiği konuşuluyordu. İddialara göre; Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya’ya ilgisini fark eden Defne Samyeli, kıskançlık krizine girerek ilişkiyi sonlandırdı. Dedikoduların ilk çıktığı dönem taraflar çıkan haberleri kesin bir dille yalanlamıştı.

Önceki günlerde YouTube’ta yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece isimli programa katılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya hakkında “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona… O stalk mu oluyor?” şeklinde konuşması dedikoduları alevlendirdi.

Son Eklenenler

Sinan Tuzcu’yu Sen Anlat Karadeniz’den sonra tanıyabilene aşk olsun!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Sinan Tuzcu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa karakterine yaşam verdi. 24 Ocak 2018 tarihinde başlayan ve 13 Kasım 2019’da final yaparak veda eden dizi, toplam 64 kısım olarak yayınlandı. İzleyicilerin belleğinde hem pozitif hem de negatif istikametleri ile hala taze olan Sen Anlat Karadeniz’de Mustafa karakterini galibiyetle canlandıran Sinan […]

This Is Us 5. sezon tarihi erkene alındı

20 Eylül 2016’dan beri NBC’de yayımlanan “This Is Akıl” dizisinin 5. sezon yayın tarihi erkene çekildi. Geçen ay NBC, yeni sezondaki gösterilerinin yayın tarihini duyurmuştu. Dan Fogelman tarafından idarenen “This Is Akıl” dizisinin yeni sezonu da bu gösterilerden biriydi. Geçen ay yapılan bültene göre dizi, 11 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacaktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından dizi-film sektörü de büyük bir sekteye uğramıştı.

Kimse görmeden sil lütfen! Neslihan Atagül’ün taytlı tarzını görenler eleştiriyi yapıştırdı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine yaşam vermekte olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, son senelerin en noktaya değinen bayan oyuncularının başında geliyor. Dizideki Nare performansı ile de büyüleyen oyuncu, özel bir çekimde giydiği giysilerle dikkat çekti. Gençliğini ve enerjisini sergilediği pozlarıyla Based İstanbul mecmuası için nesnel karşısına geçen oyuncu, bu resimlerden […]

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yaşam