Magazin

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin özel misafiri!

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, yaz sezonunun sonuna geldiğimiz şu günlerde Bodrum tatillerine devam ediyor. 3 ay boyunca Yılmaz’ın Cennet Koyu’ndaki evi ve Samatya isimli yatında tatil yapan ikili, arkadaşlarını da ağırlamaya devam ediyor. Çift, dün teknede Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı Ozan Güven ve Defne Samyeli’nin arkadaşı Didem Dayıcıoğlu ile objektiflere yansıdı.

TEDİRGİN OZAN

Birkaç gün önce sevgilisi Ece Önen ile bir mekan çıkışı görüntülenen ve böylelikle ‘ayrıldılar’ dedikodularına son noktayı koyan Ozan Güven’in, Samyeli’nin arkadaşı Didem Hanım’la çok konuşmadığı görüldü. Ünlü oyuncunun sürekli olarak etrafına bakıp görüntülenmediklerinden emin olmaya çalışması ise dikkatlerden kaçmadı.

KEYİFLERİ YERİNDE

Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli’nin ise keyifli halleri gözlerden kaçmadı. Çift sürekli olarak birbirlerine sarılıp şakalaştı. Çiftin Cem Yılmaz’ın eylül ayında başlayacağı gösterisi için Bodrum tatillerini sonlandırıp İstanbul’a dönmeleri bekleniyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu