Magazin

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin keyfi yerinde!

Yazın büyük bir kısmını Bodrum’da geçiren Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, önceki gün Yılmaz’a ait Samatya isimli lüks yatta arkadaşları ile birlikte görüntülendi. Keyifli halleri ile dikkat çeken çift, gündüz denizin keyfini çıkardı. Akşam ise Cem Yılmaz’ın Cennet Koyu’ndaki evine gitti. Defne Samyeli’nin fit görüntüsünün aksine Cem Yılmaz’ın kilo aldığı görüldü. Geçtiğimiz yıl özel bir spor hocası ile çalışan ünlü komedyen, 20 kilo vermiş ve bambaşka bir görünüme kavuşmuştu.

GÖSTERİSİ 30 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Yeni sezonda da gösterilerine devam edecek olan Yılmaz, 30 Eylül’de başlayacak gösterisi öncesi enerji depoladı. Yılmaz ve Samyeli çifti, komedyenin Cennet Koyu’ndaki evinde Defne Samyeli’nin kızları Deren ve Derin’i de ağırlamıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu