Magazin

Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya dedikoduları alevlendi!

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti 1.5 yıl süren ilişkilerine geçtiğimiz aylarda son noktayı koymuştu. İkilinin ayrılığı sonrası Emina Jahovic’ten ayrılan Sadettin Saran’ın Defne Samyeli’ye ilgi duyduğu iddia edilmişti. Cem Yılmaz’ın adı ise Serenay Sarıkaya ile anılmaya başlamıştı. Hatta Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın yakınlığını sorun eden Defne Samyeli’nin ilişkiyi bitirdiği konuşulmaya başlamıştı.


Çıkan haberler sonrası bir açıklama yapan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile yakınlaştığı haberlerini yalanladı. Serenay Sarıkaya ise kendisi ve Cem Yılmaz hakkında sürekli olarak çeşitli iddialar ortaya atan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali hakkında 100 bin liralık tazminat davası açmıştı.

“SERENAY SARIKAYA’YA DALIP GİDİYORUM!” 

Önceki akşam YouTube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan Cem Yılmaz, “Merak ettiğin ya da küstüğün bir arkadaşını sosyal medyada stalk’luyor musun?” sorusuna “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona… O stalk mu oluyor?” yanıtını vererek sosyal medyayı karıştırdı. Birçok sosyal medya kullanıcı “Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’ya kur yapıyor” yorumlarında bulundu.

Bu yılın ilk aylarında Kerem Bürsin ile 3.5 yıllık ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, bu süreçte hayatına kimseyi almasa da dedikodulardan kurtulamıyor. Güzel oyuncunun 7-8 ayda adı birçok kişi ile anıldı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu