Cem Yılmaz: “Neşeli Bir Zaman 5-6 Aydır Geçirmedim”

Takip Et:
Cem Yılmaz: “Neşeli Bir Zaman 5-6 Aydır Geçirmedim”
Cem Yılmaz: “Neşeli Bir Zaman 5-6 Aydır Geçirmedim”

Gazeteci, köşe yazarı ve sunucu Candaş Tolga Işık’ın Haber Evrensel’de hazırlayıp sunduğu ‘Az Evvel Konuştum’ programının son davetliyi akılda komedyen Cem Yılmaz, “Keyifli Bir Zaman 5-6 Aydır Geçirmedim” dedi. Özel ve iş yaşamına dair sansasyonel açıklamalar yapan akılda komedyen bakın daha neler neler açıkladı. Tüm Ayrıntılar Haberimizde..

Cem Yılmaz Yeni Projesini Açıkladı..

Cem Yılmaz: “Keyifli Bir Zaman 5-6 Aydır Geçirmedim”

Akılda Komedyen Cem Yılmaz, Haber Evrensel’de Candaş Tolga Işık’ın hazırlayıp sunduğu “Az Evvel Konuştum” programına davetli oldu. Cem Yılmaz’ın dürüst açıklamalarından bazı satır başları ise şu biçimde;

“Çok uzun süredir televizyon izlemiyorum.
Bir noksanlık sezmiyorum. Şu sıralarda pek keyifli değilim. Pek gülmüyorum. Çok keyifli bir zaman geçirmedim son 5-6 aydır. Ağabeyim için gülünç bir adam diyemem drama bir adamdır. Tanıdığım en gülünç şahıs şu an yakınımda olduğu için Zafer Algöz diyebilirim.”

Cem Yılmaz kimdir?

“Beni Ekileyen İnsanlar Benim Ustamdır”

  • Cem yılmaz’ın bir ustası var mı?

“Benim yaptığım iş haysiyetiyle ben ne yazık ki bu işin ustalarıyla birlikte zaman geçiremedim.
Benim çocukluğumdan beri beni etkileyen insanlar benim ustamdır…….

……Rahmetli Seyfi Dursunoğlu, çok da beğenirdim. Onun benimle alakalı bir tespiti var. “Ama onun bir sürü yazarı var” diyor. Ben tiyatro oyunu formunda bir şey sergiliyorum ve onu teliflemem gerekli. Yazıyorsam da ben yazıyorum.”

“Bizim İş Gamsız Bir Adamın Yapacağı Bir İş Değil”

“Bu işin çilesi yok değil.
Bu bir ruh halidir. Sizin mizahlarınız ne kadar gülünç olursa olsun. Siz, bunu sunmak ile alakalı bir ruh halinde olmalısınız. Bu ruh haline itina göstermelisiniz. Bu sizi yalnız bırakabilir. İşin yapıldığı an çok çileli bir hatırla. Bizim iş gamsız bir adamın yapacağı bir iş değil. Çoğunluk beni gamsız birisi varsayıyor. Ben gayet gamlı bir insanım. sahne ile alakalı açıklayacağım şey: Gamsız girilmez.”

“Şaklabanlığım Benim İçin Bir Problem Değil”

“Yanlış anlamasın kimse küsmesin de şaklabanlığım benim için bir problem değil.
Benim gibi bir çocuğa şaklaban diyorsun aç bakalım Tiktok videolarını… Bunların içinde rakamsalcılar var sözelciler var. Sen beni hiç baktın mı dükkanında printer’ın önünde göbek attığımı. Bakmadın demi. Benim yaptığım işlerin gerçekten ne
kadar minimal olduğunu toplasan 13 tane senaryosunu yazdığım filimim var. 3 tane de repertuarım var sahnede. Benim yaptığımın tamamı bu. Diyor ki şaklabanlık yapma. Hangi işte baktın. Printer’ın önünde oynadığımı.
Burnuma Wasabi soktuğumu bakan var mı? Yok. Tam dünya şu anda bu videoları izliyor. Bu insanları komedyenler mi çıldırttı? Ben bu yelpazeye baktığım zaman zekasal gelişim olarak kendimi bir astronota daha yakın seziyorum.

“Aşıyı Büyük Bir Olasılıkla Ya Acun Tespit Edecek Ya Nusret”

“Bugün burada açıklayalım Acun aşıyı buldu. Niçin tam Türkiye bunu beklemiyor muydu? Büyük bir olasılıkla ya Acun tespit edecek ya Nusret.