CEM YILMAZ HESABINDAN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ! PEKİ NEDEN?

0

Çok rezil hareketler bunlar

Güneş'in haberine göre Cem Yılmaz, önceki gece hakkında "Cem Yılmaz'ın etrafında bir kişi yok mu uyaran? Abi n'apıyorsun, bunca yıllık kurulmuş mükemmel imajı twitter'da yerle bir ediyorsun diyen?" yazan sosyal medya fenomeni Hakan Hepcan'ın eleştirisine tahamül edemedi ve ağzını bozdu. Takipçisinin öğretmenine bile ağza alınmayacak küfürler eden Yılmaz'ın bu tavrı büyük tepki çekti.

İşte Yılmaz'ın o seviyesiz tartışması:

Hakan Hepcan: Cem Yılmaz'ın etrafında bir kişi yok mu uyaran? Abi n'apıyorsun, bunca yıllık kurulmuş mükemmel imajı twitter'da yerle bir ediyorsun diyen?
Cem Yılmaz: Beberuhi sen lütfen işine bak. İmajı da sana sormayalım amk.. Yakma kendini şurda şimdi. Hahhhahhhahha. Hadi lütfen. Sakin ol. Cem benim. Oğlum sen şasırdın mı? Ne imajından bahsediyorsun ya sen güldürme beni. Ya hadi git! Hahhhahha bu neymiş ya cesaret hapı gibi…Yazık sizi okutan hocaya amk 2015 yılında hala imaj diyo… Astronot sanki pezevenk. Ah çocuklar ah… Çok üzüldüm, gercekten.
H.H: 34 yaşındayım. Seni sevdiğimi söylüyorum, pezevenk diyorsun. Eyvallah abi.
C.Y: Bak hala 🙂
H.H: Neşemi bölmedin, senle konuşmak yıllardan beri hayalimdi. Daha farklı olmasını dilerdim ama kısmet. İyi geceler.
C.Y: Buranın muhtarı mısın bilader? Ne olur şu modemi çek fişten. Bi yüzünü yka lütfen!
H.K: Koca bir si…i hak ettin. SİE. son 10 küsur yılda ülke mizahına damga vuran adamın sosyal medyadaki hali, tavrı. fikir beyan edilmesini istemiyorsun anlaşılan. Oralardan gelmediysen çok fazla inmemek gerek ara sokaklara, tehlikelidir. Tarkan güzel örnektir. Saklanarak varoldu, varolacak.
C.Y: Hadi ne olur, bu bir şaka olsun. Sen vine nına maynına bak. Bi daha Tarkan'dan gireyim Cem'den çıkayım yaparken uyanık ol. Öpüyorum.
H.H: Öpme beni. Göğsümden ama kalbimi kalbimi söktün.
C.Y: Bak nasıl da güzel şakalar yapıyorsun. Yap işte bunları.