Magazin

Cem Yılmaz gazetecilerden rahatsız oldu!

Bütün bir yaz boyunca sevgilisi Defne Samyeli ile Bodrum’da bulunan Cem Yılmaz, sık sık Samyeli ile birlikte lüks yatında görüntülenmişti. Bir hayli kilo aldığı dikkatlerden kaçmayan Yılmaz, geçtiğimiz yıl sahnelemeye başladığı gösterisi hazırlıkları için İstanbul’a döndü. Sevgilisi Defne Samyeli ile Contemporary İstanbul Fuarı’na katılan ünlü komedyen, burada kendilerini görüntüleyen basın mensuplarından rahatsız oldu. Kapıda gazetecilere poz verdikten sonra basının içeride de yer aldığını gören Yılmaz, “Rahatsız oluyoruz. Bugün bırakın da şurada rahat gezelim” diyerek tepkisini dile getirdi.

REYNMEN, CEM YILMAZ’IN İZİNDE!

Yıldızı gazetecilerle bir türlü barışmayan ünlü komedyenin akrabası olduğu bilinen Reynmen de gece bir gazeteciye saldırmış ve tokat atmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen olay sonrası Reynmen “Bu yapılan bir komplo, beni bitirmeye çalışıyorlar.” açıklamasında bulunmuştu. Aynı dönem yaşanan bu iki olay “Reynmen, Cem Yılmaz’ın izinden gidiyor” dedirtti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu