Cem Yılmaz, Fenerbahçe’ye verdiği sözü tutuyor!

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Cem Yılmaz, 'Fener Ol' kampanyası için verdiği sözü tutmaya hazırlanıyor. Ünlü komedyen, takımı için sahneye çıkacak...

Takip Et:

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz mayıs ayında Fener Ol kampanyasına destek vermek için günlerce kanalında yayın yapmıştı. ‘Win Win’ isimli dayanışma akşamlarına başta Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç olmak üzere Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Murat Dalkılıç, Eser Yenenler gibi birçok isim katılmış ve Fenerbahçe’ye mali destek sağlanmaya çalışılmıştı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu programlarda kulüp için 55 milyon lira toplanmıştı.

2 BİN FENERBAHÇELİ’YE ÜCRETSİZ GÖSTERİ

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Cem Yılmaz, kampanyaya en çok destek olan ünlüler arasındaydı. Fenerbahçe için yapılan toplantı ve kampanyaların hepsine katılmaya çalışan Cem Yılmaz, Win Win kampanyası için stüdyoda yer alarak televizyon karşısında kendilerini izleyen taraftarlardan destek istemişti. O dönem kampanya kapsamında bir gösteri yapacağının müjdesini veren ünlü komedyen sözünü tutuyor. Yılmaz, kampanyaya katılan kişiler arasında çekilişle belirlenenlere özel gösteri yapacak. Ünlü komedyen, 9 Ekim’de 2 bin kişiye özel sahneye çıkacak. ‘Fener Ol’ kampanyasına katılan 500 kişinin yanı sıra kampanyada emeği gece bin kişi de salonda Cem Yılmaz’ı izleme fırsatı bulacak. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, katılacağı gösteriye yöneticiler, sporcular ve ünlü isimlerin de katılım sağlaması bekleniyor.

Kulüplerin milli takım arasına girdiği günlerde yapılacak olan gösterinin tarihi özellikle seçildi. Fener Ol kampanyasının bu özel gösteri sayesinde yeniden hareketlenmesi bekleniyor. Öte yandan gösteri için hiçbir ücret almayacak olan Cem Yılmaz’ın sahnesinin bulunduğu salon için de kulüp ödeme yapmayacak. Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyeleri salonun masraflarını karşılayacak.