Cem Yılmaz: Ben o zaman hemen evleniyorum!

Fenerbahçe Futbol Takımı ve teknik yönetim, önceki akşam Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz'ın sunduğu "Win Win" programında bir araya geldi...

0
cem-ylimaz-winwin

Geçtiğimiz akşam Fenerbahçe’ye destek kampanyasında Acun Ilıcalı ile birlikte bağış programı yapan Cem Yılmaz, kulüp başkanı Ali Koç’un bağış kampanyasına destek olan kişilerin arasında yapacağı çekiliş sonucunda nikah şahidi olacağını açıklaması üzerine Cem Yılmaz “Ben o zaman hemen evleniyorum” diyerek esprili göndermede bulundu.

Programa katılanlar arasında Ezgi Mola ve Merve Özbey’de vardı. Canlı yayın başladıktan bir süre sonra stüdyoya sürpriz bir şekilde Oğuzhan Koç da geldi. Programa dahil olan Oğuzhan Koç, Fenerbahçe için en kısa sürede bir beste çıkaracağının müjdesini verdi.

Oğuzhan Koç’un bu jesti üzerine harekete geçen Merve Özbey, en çok forma alan 5 ilde ücretsiz konser vereceğini söyledi. Oğuzhan Koç’a da aynı şekilde konser teklifinde bulunan Merve Özbey, Koç’u ikna etti ve en çok forma alan 5 ilde ücretsiz konser vereceklerini canlı yayında duyurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here