CEM YILMAZ, AYŞE HATUN ÖNAL’I UNUTUP KİMLE GÖRÜNTÜLENDİ?

0

 Cem Yılmaz, Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzü olan olan Oscarlı oyuncu Hugh Jackman'ın Zorlu PSM'deki gösterisini yakın arkadaşı Ozan Güven'le izledi. Bora Uzer'in de 2 şarkıda eşlik ettiği sanatçıyı izlemeye giderken fotoğraf çeken gazetecilere takılan komedyen, sürekli siyah giydiğine vurgu yaparak “Ne çekip duruyorsunuz, beni artık eski fotoları kullanın'' sözleriyle güldürdü.

Ayşe Hatun Önal'dan yeni ayrılan komedyen Yılmaz aslında esmer, yakın dostu Ozan Güven ise sarışın bir kadınla gösteriye geldi. Ancak içeriye kadınlardan ayrı giren ikili, daha sonra Yılmaz'a ait antika Mercedes'le Nişantaşı Franke'de geçti ve taksiyle önden gelen kız arkadaşlarıyla buluştu. 01.30'a kadar eğlendiği mekanda, dans figürleriyle dikkat çeken Yılmaz'ın esmer güzeli sürekli öpmesi dikkat çekti.

Yılmaz'la eğlenen esmer, çıkışta "Cem Bey'le eğlendiniz, sevgiliniz mi?" sorusuna "Siz de gelseydiniz, beraber eğlenirdik" cevabını verdi. Emirgan'da başka mekana geçen iki kafadar, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendikleri 2 kadınla yine ayrı ayrı dışarı çıktı.