Cem Özer’den taciz iddiasıyla ilgili dikkat çeken açıklama

Takip Et:
Cem Özer’den taciz iddiasıyla ilgili dikkat çeken açıklama
Cem Özer’den taciz iddiasıyla ilgili dikkat çeken açıklama

Sosyal medyada bir bayanla yazışmaları ve resimleri ifşa olan ünlü oyuncu Cem Özer, skandal görüntülerle alakalı olarak kamera karşısına geçti ve bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Cem Özer’den yaşananlarla alakalı kusur itirafı geldi.

Evli ve iki çocuk babası Cem Özer’in bir takipçisine uygunsuz resimler yollayarak taciz ettiği iddiası ortaya atıldı. Beyaz TV kanalında Söylemezsem Olmaz programında açıklanan vakanın ardından Cem Özer sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kusur yaptığını kabul eden Cem Özer taciz iddiasını yalanladı ve eşinden özür diledi.

Cem Özer, “Kamuoyuna açıklama: Bizim ayrı olduğumuz bir dönemde yaşanmış bir öyküdür.
Bu şahsın iyi hedefli olmadığı belirli bu şahsın. Biz aramızda bu mevzuyu çözdük. Tam kamuoyuna duyururuz” dedi ve kamera karşısına geçerek şunları açıkladı:

Cem Özer ayrıca basın danışmanı aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

“Sayın Cem Özer ile alakalı bugün itibari ile medyaya da yansıyan, Kuşkulu bireylerin kendisi aleyhine ve Kanuna ters biçimde şahsi bilgilerinin ve görüntülerini kaydolarak işledikleri kabahat mevzusuna istinaden yayın yasağı ve ulaşımın engellenmesi müracaatları tezlikle reelleştirilmekte olup özellikle bu görüntülere ait şantaj ve tehdit fiillerinde bulunan organize kabahat çetesi biçimde hareket eden makûs hedefli bireyler aleyhine de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde vekilleri aracılığı ile kabahat ilanında bulunulmaktadır.

Sayın Basın üyelerimizden de kabahat mevzusu vaziyeti desteklememek ve kuşkuluların emeline hizmet etmiş olmamak ismine, gerek ailevi gerekse de mesleksel önceliklerini gözeterek Sayın Cem Özer ile işbirliği içinde olmalarını ve hassasiyetle yaklaşmalarını rica ederiz.”

.