Cem Özer’den evli kadına çıplak fotoğraf itirafı! “Sosyal medyadan seviştik!”

Takip Et:
Cem Özer’den evli kadına çıplak fotoğraf itirafı! “Sosyal medyadan seviştik!”
Cem Özer’den evli kadına çıplak fotoğraf itirafı! “Sosyal medyadan seviştik!”

Seneler evvel tek gecelik bir ilişki yaşadığı evli bayan tarafından kumpasa düşürüldüğünü iddia eden Cem Özer, attığı uygunsuz resimler için eşinden özür diledi. Taciz iddialarını ise reddederek taciz varsa yarım saat görüntülü konuşur muydu benimle diye sordu.

UYGUN OLMAYAN RESIMLER ATTI VE SAPIKÇA KONUŞTU

Cem Özer’le olan konuşmalarını ifşa eden Almaya’da yaşayan bayan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Açıklamazsam Olmaz programına şunları anlattı: “Ben Almanya’da yaşayan bir gurbetçiyim.
Uygun olmayan fotoğraflar, resimler ve videolar atıldı. Bu Türkiye’nin ilk showmani ve evli bir insan. Monica Belluci’ye benziyorsunuz diyerek dostluk kurmaya çalıştı. Uygun olmayan fotoğraflar attı ve sapık sapık konuşmalar yaptı. Ben de bunu başka bayanlara yapmasın diye konuşmaya karar verdim. Başka bayanlara da yaptığını düşünüyorum. O surattan bu sapıklığı kamuoyuna bildirmek istiyorum.”

SOSYAL MEDYADAN SEVİŞTİK

Almanya’da yaşayan kadının Seren Serengil’e ulaşmasının ardından ifşa olan Cem Özer, takipçisiyle 11 sene evvel bir Almanya turnesinde tanıştığını açıklarken taciz iddialarını kesin bir dille reddetti.
Sonra başka bir kente gittim. Bundan 6-7 yıl evvel bu bayan sosyal medyadan tekrar beni buldu. Tekrar benimle flörtleşmeye başladı. Sosyal medyadan sevişmeye başladık”

YARIM SAAT GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTUK

“Bu kadının evli olduğunu bilince görüşmeyi kestim. Beni aramaya başlayınca her yerden kısıtladım.
35 dakika canlı görüşme var. Kendisini taciz ettiğini düşündüğü bir insanla neden 35 dakika kameralı fikir?”

Hakkındaki taciz iddialarını kesin bir dille reddeden oyuncu, karısından da özür diledi. Şantaj edildiğini ileri süren Özer, “Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Ben böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu gidişat benim karımla olan özel ilişkim beni bağışlar ya da bağışlamaz.