Medya

CEM ÖZER: TATLI ŞEYLER FİLMİ İÇİN RİSK ALDIM!

23 Haziran’da sinemalarda olacak “Tatlı Şeyler” filminin başrol oyuncuları Cem Özer ve Uğur Uludağ oynadığı karakteri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Son olarak O Hayat Benim dizisinde mafya karakteri Kenan’a hayat veren Özer, Tatlı Şeyler filminde feminen bir karakter Modacı Ercan ile seyirci karşısına çıkacağını belirterek “Mafya adamından, feminen bir karaktere geçiş yaptım. Bizim sektörde genellikle talebe göre arz gerçekleşiyor, oyuncular hep aynı karakterleri canlandırıyor. Oyuncular risk almalı, biz de bu filmde risk alarak, arza göre talep yaratmaya çalıştık. Güzel tepkiler alıyoruz, umarım başarılı olmuşuzdur” dedi.

 

Tatlı Şeyler filminin yönetmenliğini de üstlenen Uğur Uludağ ise, bayram günü vizyonda olacaklarını belirterek “Çok tatlı bir film oldu, fragmanı izleyen herkesin yüzünde bir gülümseme oluşuyor, umarım filmi izleyenler de salondan kahkahalar ile ayrılır” dedi.

 

Tatlı Şeyler filminde iki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir. Sürprizlerle dolu “Tatlı Şeyler” seyirciyi de komik, heyecanlı ve duygusal bir yol hikayesinin içine sürükler.

 

İstanbul’dan Dalyan’a uzanan en tatlı yol hikayesinde Cem Özer ve Uğur Uludağ’ın yanı sıra İlhan Şeşen, Cem Uçan, Demet Şaşmaz, Toprak Sergen, Ece Üstündağ (Bebek), Demet Tuncer, Sevil Akı, Sami Levi, Yiğit Uçan ve Barış Ataş gibi oyuncular da yer alıyor.

 

İŞTE TATLI ŞEYLER FİLMİNİN FRAGMANI:

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı