MagazinManşet

Cem Özer, Sinan Çetin’e ateş püskürdü!

Cem Özer, bu zorlu süreçte filmin yönetmeni Sinan Çetin’in kendisini aramadığını ve setteki hiçbir çalışanın sigortası olmadığını söylemişti. Ünlü oyuncu, yönetmen Sinan Çetin‘e sitem etmişti.

Cem Özer telefonla 2.sayfa programına bağlanarak canlı yayında konuştu.

Hastane masraflarını çatır çatır alacağım!

Cem Özer, Sinan Çetin’e: “Ben çok üzülüyorum. Artık bu konuda gerçekten konuşmak dahi istemiyorum. Sinan adına çok üzülüyorum. bir dönem Türkiye’nin en çok sevilen, en efendi, çok büyük yetenekli genç yönetmeniydi. Böyle bir insan nasıl olur da kendini böyle bir hale getirir? Ben bunu anlayamıyorum. Üstelik de imkanı da var. Yok, olmaz o zaman ben de peşine düşmem… Ben ilk defa bu sette başıma kaza gelmiyor değil. Benim vazgeçmem bu işin peşini bırakmam onu pişman etmez, o sevinir ‘oh ne güzel ben kazandım’ diye… Hastane masraflarını çatır çatır alacağım. İyi yüreklilik, temiz kalplilik bu ülkede salaklıkla eş değer tutuluyor. Yaptıklarının muhakkak bir cezası olması lazım. Bu adam herkesle dalga geçiyor… Hukukla dalga geçiyor, yasa ile dalga geçiyor… Benimle dalga geçiyor, izleyicilerle dalga geçiyor…” dedi.

sinan-cetin-tazminat-cem-ozer

Ben Sinan’a para kazandırmaya çalıştım!

Cem Özer: “Alacağım tazminat ile ilgili kafamda net bir tutar yok. Hiç bir zaman servet düşkünü bir insan olmadım. Yaptığım şeyleri de herkese duyurarak yapmadım. Benim yaptığım bağış ve yardımları çok az kişi yapmıştır. Ben Sinan’a para kazandırmaya çalıştım. ‘Gel şu işi halledelim, filme devam edelim aramızdaki buzları eritelim…’ diye. O daha işi yokuşa sürerek maddi olarak pahalı yönden bu işi çözmeye çalışıyor. Benim sahnelerim silinecek, kullanılmayacak. Kendi bilir… Zaten Sinan Çetin çekip çekip, rafa koyuyor. En son hangi filmi çıktı ki vizyona?”

Atar damarım patladı!

Özer “40 bin TL Sinan Çetin’i fakirleştirecek olsa ben zaten derdine düşmem. Ben Abdullah Oğuz’un çektiği film setinde rahatsızlandım. Ondan kesinlikle hiç bir şey talep etmedim. Fatih Aksoy’un setinde balkondan düştüm. Atar damarım patladı. Ben yine gidip Fatih Aksoy’dan bir şey talep etmedim.” diyerek sözlerini bitirdi.

sinan-cetin-sinema-filmi

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu