Kültür ve Sanat

Celil Nalçakan sahnelere adım attı!

Geçtiğimiz günlerde 18. bölümü ile final yapan Bir Aile Hikayesi isimli dizide Cem karakterine hayat veren oyuncu Celil Nalçakan, önceki akşam Nişantaşı’nda bulunan bir mekanda sahneye çıktı. Kült olmuş birçok şarkıyı yorumlayan ünlü oyuncunun performansı kendisini dinlemek için mekanı dolduranlar tarafından tam not aldı. 2 saat kadar sahnede kalıp birçok şarkıyı seslendiren oyuncuya bir ara sahnede Hakan Altun eşlik etti. O anlar birçok kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

CELİL NALÇAKAN’A YOĞUN İLGİ

Her hafta çarşamba günleri mekanda sahne alacağı öğrenilen Celil Nalçakan, sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile kendisini dinlemeye gelenlere teşekkür etti. Videoda Ahmet Kaya’nın Mahur isimli şarkısını seslendirirken görülen ünlü oyuncu, mekanın rezervasyonlarının günler öncesinde bittiğini söyleyip bu durumdan mutlu olduğunu dile getirdi. Celil Nalçakan’ı dinlemeye gelenler arasında sosyetik isim Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Boran da vardı. Uzun süredir Miami’de yaşayan ve yazları Türkiye’ye gelen Yalçın, tüm yazı Bodrum’da geçirmişti. Sosyetik güzel sıra dışı tarzı ve lüks tercihleri ile sürekli olarak magazin gündeminde yer almıştı. Ayrıca Özlem Yıldız da Celil Nalçakan’ın performansını dinlemeye gelenler arasındaydı.

Sesi ile dinleyiciden tam not alan Celil Nalçakan, daha önce yıldızının parladığı Poyraz Karayel dizisinde bir şarkı yorumlamıştı. Ahmet Kaya’nın Acılara Tutunmak şarkısını söyleyen Nalçakan’ın o anları televizyondan sonra dijital platformlarda paylaşılmıştı. Celil Nalçakan’ın söylediği şarkı milyonlarca görüntüleme oranına ulaşmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu