Medya

Çatı Katı Aşk’ta Şirin geldi, Ayşen gitti! Gözyaşlarıyla giden Ezgi Şenler’in gönderilmesine tepki

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin dün akşam ekrana gelen 14. kısmında Ayşen karakteri diziye veda etti. Ezgi Şenler’in oynadığı Ayşen’in hakikat annesinin ortaya çıkmasıyla beraber Ateş ile ilişkisinin de bir yere gitmeyeceğini kavrayan Ayşen, annesiyle gitmeyi seçim etti.

Karakterin diziden çıkarılması için senaryoya böyle bir ekleme yapılmıştı ama aslında gidişat başkaydı. Kimi izleyiciler Ayşen ile Ateş karakterini yakıştırmıyor, bazıları Ezgi Şenler’i role uygun tespit etmiyordu.
Şirin karakteri ile bir anda ortaya çıkan Selin Şekerci diziye süratli bir giriş yaparken, Ateş ve Ayşen aşkı da tamamlandı.

Ezgi Şenler’in bölüşü sosyal medyada yeisle karşılanırken, dizideki veda sahnesi de izleyenleri duygulandırdı. Kendisini geliştiren aile ile vedalaşan Ayşen, annesi Şenay ile beraber semtten ve evinden ufaladı. Tabii diziden de… Bu kederli veda sonrası sosyal medyada da reytinglerin düşük olmasının faturasının Ezgi Şenler’e kesildiği yorumları havada uçuştu.

Bu gidişatı çok haksız bulan izleyici tepki verirken, Selin Şekerci’nin gelişine neşelenenler de var tabii ki… Hatta ilk kısımda Ateş’i güç bir vaziyete sokan, sonra onu sevgilisi gibi gösterip bir anda öpen, ortalığı karıştıran Şirin karakteri, diziye yeni bir coşku getirdi.

İlerleyen kısımlarda Şirin ve Ateş’in yakınlaşmasına tanık olacağız gibi duruyor.
Hiç bir şeyin değişmeyeceğini kavrayan Ayşen, son sözlerini açıklayarak Ateş ile ilişkisini tamamladı ve annesiyle beraber gitti.

Diziyle alakalı sosyal medyada çoğu zaman yorum yapılmakta. Kimi izleyiciler Şirin karakterini şimdiden diziye coşku kattığı için özümserken, bazıları da Ayşen’in vedasını haksız buldu. Yaşanan bu münakaşalı civarda dizideki bu farklılığın reytinglere nasıl bir tesiri olacağını da ilerleyen haftalarda bakacağız…

O anları aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz…

Dizinin 14.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu