Çatı Katı Aşk dizi hayranları Kanal D’ye kızgın!

Takip Et:
Çatı Katı Aşk dizi hayranları Kanal D’ye kızgın!
Çatı Katı Aşk dizi hayranları Kanal D’ye kızgın!

Magazinn / Ayrıntı – Cumartesi akşamları Kanal D’de yayınlanmakta olan Çatı Katı Aşk, yaz döneminde başlayan dizilerden birisiydi. Hem mevzusu hem de oyuncu kadrosu ile en noktaya değinen yapımlardan birisi olmasına karşın, dizi bir cinsli düşük reytinglerini yükseltmeyi başaramadı.

Çatı Katı Aşk dizisinde Furkan Palalı, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in performansları şahane. Dizinin cümbüşlü sahneleri ve duygusal, romantik anları da yerinde… Bir mahalle komedisi olarak daha çok alaka bakması beklenen dizi, ne yazık ki düşük reytinglerle yoluna devam etme gayreti veriyor.

Çatı Katı Aşk izleyicileri ise yeterince eforlu tanıtım yapmadıklarını düşündükleri Kanal D’ye tepkili.
yeni kısmı 26 Eylü Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Çatı Katı Aşk hayranları, geç gelen fragman üzerine bazı yorumlarda bulundu. “Çok şükür bakabildik fragmanı şu dizilerinize azıcık alaka göstermeniz gerekli” diye ileti bırakan dizinin hayranları, Kanal D’yi bu mevzuda tenkit etiyor.

Kanal D’ye ileti gönderen dizinin hayranlarının şu sözleri dikkate alınmalı: “Kanal D dizilerine sahip çık, ne bi reklam yapıyorsunuz ne de doğru fragmanı veriyorsunuz.