Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı
Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin beğenilen dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 15. kısım fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 17 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak olan kısımda, Yasemin’in reel anne ve babası gelecek ve ortalık aşırısıyla karışacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yine” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Firari Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak da “Aşk Rastlaları Beğenir”, “Iyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Rejisör koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor.
kısmında neler oldu?

Ayşen, Şenay’ın annesi olduğunu bilince bir sonuc vermek zorunda kalıyor. Yılmaz Ailesi ile bu vaziyet konuşuluyor ve karar Ayşen’e bırakılıyor. Reel babasının vefat döşeğinde onu gözlediğinden ve ucu kaçmış olan Ateş aşkı suratından Ayşen net bir sonuc alıyor. Bu kararı da Yılmaz Ailesi ve Ateş’i derinden sallıyor. Ayşen, ise annesi ile giderken vedalaşmaları ise duygu dolu anlara sahne oluyor.

Bu sırada Yasemin’in kuzeni olduğunu bildiğimiz Şirin, Ateş ile karakolluk olunan bir vakayla tanışıyorlar.
Ateş, bu gidişata pervasız kalamıyor ve adam ile münakaşa ediyor. Sevgilisinin yanında adamları da olunca münakaşa gelişiyor ve Şirin de vakaya dahil oluyor. İkisi de karakolluk oluyorlar. Sabah olunca acayip bir gidişat ortaya çıkıyor. Yasemin, kuzeni Şirin’i bakıyor ve Ateş’i donakaltan bir gidişata neden oluyor.

Dizinin yayımlanan yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.