Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayımlandı
Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin hoşlanılan dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 11. kısım fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 3 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak olan kısımda, Yasemin’in reel anne ve babası gelecek ve ortalık aşırısıyla karışacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yine” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Firari Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak “Aşk Rastlaları Beğenir”, “Iyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Rejisör koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor.
kısmında neler oldu?

Ateş, Asaf tehdidini atlattıktan sonra Ayşen ile aşklarını kaldıkları yerden sürdürür. Yasemin ve Demir de bu hengameden sonra birbirlerine bolca zaman ayırırlar. Aşıklar, Celal’in piknik düşüncesi ile mutluluktan uçarlar; fakat ailece gidilecek olan pikniğe Ateş ile Yasemin davet edilmezler. Aşkın önünde mani olmadığını öğrenen aşıklarımız, bu vakasında üstesinden kazançlar. Piknik yerinde romantizm doruklara erişir. Hem Ateş-Ayşen hem de Yasemin-Demir ormanın hoş ambiyansı içinde sevinçli anlar yaşarlar.