Çat Katı Aşk dizisini karıştıran Selin Şekerci’nin pozuna Hazal Kaya’dan ‘Haydaa’ yorumu

Takip Et:
Çatı Katı Aşk’a Selin Şekerci’nin katıldığı duyuruldu!
Çatı Katı Aşk’a Selin Şekerci’nin katıldığı duyuruldu!

Magazinn /Ayrıntı – Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin yeni kısım tanıtımının yayınlanmasıyla beraber izleyicilerin bir kısmı kazan kaldırırken, bir kısmı da bu işe çok coştu. Dizinin reytinglerinin beklenenin altında olması sebebiyle yeni bir karakterin diziye katıldığı yorumları yapılıyor.

Selin Şekerci’nin oldukça havalı ve esrarengiz bir biçimde semte girişi fragmanda yer aldı. Ancak bu fragman sonrasında sosyal medyada Ezgi Şenler’in diziden dağılacağı biçiminde rivayetler dağılmaya başladı.
Henüz gidişat netleşmiş değil. Ancak sosyal medyada bitmeyen bir kavga açılmış gidişatta.

Kimi izleyiciler daha evvel de beraber oynayan Selin Şekerci ve Furkan Andıç’ı çok yakıştırırken ve Şekerci’nin gelişini neşeyle karşılarken, bu gidişatta Ezgi Şenler’in de gideceği hipotezlerini yapanların da bunun oyuncuya büyük haksızlık olduğu biçimindeki yorumları devam ediyor.

Netice ne olacak izleyip bakacağız ama Selin Şekerci’nin gelişinin ortalığı azıcık karıştırdığı da apaçık! Şekerci, bu aralar sosyal medyanın gündeminden inmiyor.
Kimi takipçileri Çatı Katı Aşk dizisine gelmesini kutlarken, bazıları da tenkit etti. çoğu zaman takipçisinin methiye dolu yorumlarını alan oyuncunun, şu gizemeler ‘Benden Ne Olur?’ adlı filmde beraber oynadığı Hazal Kaya’nın resme yaptığı ‘Haydaa’ yorumu da dikkatleri çekti.

İşte Selin Şekerci’nin pozu ve Hazal Kaya’nın yorumu:

“Ordan bi iğne versene belini yakalatayım.”

.