Medya

Çarşambaların yeni sahibi: Kuruluş Osman

İlk olarak 2014 yılında seyircisi ile buluşan ve 5 sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren Diriliş Ertuğrul dizinin devamı olan Kuruluş Osman geçtiğimiz hafta ilk sınavını vermişti. Merakla beklenen dizi ilk haftadan zirveye yerleşmeyi bildi. Diriliş Ertuğrul’un izinden giden Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman dizisi önceki gün yayınlanan ikinci bölümü ile yine zirveyi kimselere bırakmadı. İlk iki haftada bütün reyting listelerinde birinci sıraya yerleşen dizi, ilerleyen haftalarda da zirveyi kimselere bırakmayacağını göstermiş oldu.

KURŞUN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Totalde Kuruluş Osman’ı dizinin özeti takip etti. Daha sonra ise sırayla Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, MasterChef Türkiye, Esra Erol’da ilk 5’i oluşturdu. Kuruluş Osman’dan sonra en çok izlenen dizi ise Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrolünde olduğu Benim Adım Melek oldu. Son zamanlarda kan kaybeden Afilli Aşk ise 9’uncu sırada yer aldı. İlerleyen günlerde final yapacak olan Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun dizisi Kurşun ise 27’inci sırada yer aldı. Kurşun dizisi bekleneni verememiş ve reytinglerde hayal kırıklığına uğratmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu