Medya

Çarpışma’da final öncesi sürpriz ayrılık!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği Çarpışma dizisinin 30 Mayıs’ta final yapacağını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizide, final bölümleri yaklaştıkça heyecan daha da çok artıyor.

Dizinin senaryosu Ali Aydın tarafından kaleme alınırken, dizide beklenmedik bir şekilde sürpriz bir ayrılık gerçekleşiyor. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği Kadir Adalı karakterinin annesi Asiye karakteri yani Şebnem Sönmez diziye sürpriz bir şekilde veda etmeye hazırlanıyor.

Asiye karakterini canlandıran Şebnem Sönmez’in diziye nasıl veda edileceği henüz bilinmiyorken, iddialara göre Asiye’nin dramatik bir sahne ile diziden ayrılacağı konuşuluyor.

30 Nisan’da ekranlara veda edecek olan Çarpışma dizisinin yeni bölümü her Perşembe saat 20:00’da Show TV ekranlarında yayınlanıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu