Medya

Çarpışma dizisine sürpriz isim dahil oldu!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi “Çarpışma” ya yeni bir isim dahil oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol olarak oynadığı dizinin oyuncu kadrosuna tecrübeli biri isim dahil oldu.

Show TV’de yayınlanan dizinin yapımını AY Yapım üstlenirken yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş üstleniyor. Çarpışma dizisinde geçtiğimiz haftalarda yönetmen Uluç Bayraktar diziden 3 hafta ayrılmış ve yerini Ahmet Katıksız’a bırakmıştı. Dizi oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Melisa Aslı Pamuk, Elçin Sangu, Onur Saylak, Mustafa Uğurlu, Rojda Demirer, Merve Çağıran ve Erkan Can gibi tecrübeli oyuncuları barındırıyor.


Çarpışma’da dizisinde Kadir Adalı’nın annesi rolünü usta oyuncu ve aynı zamanda tiyatrocu olan Şebnem Sönmez üstlenmişti. Şebnem Sönmez, Kadir’in annesi olan “Asiye” karakterine hayat veriyor. Kadir aradan geçen onca yıl sonra annesinin adresini bulur ve kendisini görmek için yanına gitmeye karar verir. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde Asiye tarafından kundakta daha bebek iken bırakılan Kadir ile uzun yıllar sonra yeniden buluşacaktır. Duygusal anların yaşanacağı Çarpışma dizisinde nefesler tutulacak gibi görünüyor.

Kadir Adalı’nın annesini bulması üzerine Kadir’in babası olarak diziye usta oyuncu Ali Sürmeli “Cansız” karakteri ile giriş yapacak. Kadir geçtiğimiz hafta yayınlanan 11. bölümde hücre evinin saldırısını planlayan ve faaliyete geçiren örgütün en üst kademe ismi olan “Cansız” olduğunu öğrenmiş ve bulmak için büyük bir arayış içerisine girmişti.

Dizi’de henüz gösterilmeyen ve “Cansız” karakterini kimin canlandıracağı merakla beklenen dizide “Cansız” karakterini canlandıracak isimin Ali Sürmeli olduğu ortaya çıktı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu