Cansu Tosun’un doğum yapacağı tarih belli oldu!

Oyuncu çift Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, önceki gün Kuruçeşme'de bir kafeden çıkarken objektiflere yansıdı…

Takip Et:

Cansu Tosun ile eşi Erkan Kolçak Köstendil bebeklerini kucaklarına almak için günleri sayıyor artık. Kuruçeşme’de kahvaltı yapan çift, çıkışta doktor kontrolüne gitti. Cansu Tosun “Rahat ve güzel bir hamilelik süreci geçiriyorum. Hiç zorlanmadım. Oğlumuz Marsel bu hafta doğacak” dedi. Erkan Kolçak Köstendil de baba olacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

MARSEL BEBEK İÇİN ANLAMLI HEDİYE!

Cansu Tosun, geçtiğimiz günlerde oğulları Marsel için Mawali’de yapılan oyun parkını sosyal medyadan paylaşmış ve şunları yazmıştı:

“Bugün Mawali’de Marsel Kolcak Köstendil çocuk parkın açılışı olmuş… Oradaki çocuklar kaydırağa ve salıncağa hayatlarında ilk kez binmişler. Ne güzel bir 23 Nisan haberi bu. Dünyayı güzelleştirmeyi, dönüştürmeyi ve sevgi katmayı sizden öğreniyoruz, yüreğinize sağlık. Ne desem başka bilemedim çok çok çok teşekkürler. Bu fikri gerçekleştiren anawakuda‘ya özellikle teşekkürler ve bu fikri ona sunan sevgili Tuba Kaya, Süreyya Özer, Wiqaa Aljuber, Gülşah Akgül, Nazlı Çalışır, Meryem Özbey, Merve Varınca, Ayse Bacı, Mervegül Arıcı, Güllü Hızal, Merve Tigu , Jessica Asillo, Haluk Bakır’a çok çok çok teşekkürler.”