Cansu Taşkın’ın Canlı Yayındaki Bomba İtirafı..

Takip Et:
Cansu Taşkın’ın Canlı Yayındaki Bomba İtirafı..
Cansu Taşkın’ın Canlı Yayındaki Bomba İtirafı..

Ünlü sosyal medya Fenomeni Cansu Taşkın, geçtiğimiz gün Lerzan Mutlu’nun Uçankuş TV de hazırlayıp sunduğu programında uzun süredir bakmadığı öz babasıyla yüzleşti. Canlı yayında yaptığı itiraflarla herkesi şoke eden ünlü fenomen bakın neler neler söyledi.. İşte Ayrıntılar..

İrem Derici’nin Daha Önceki Kocası Rıza Esendemir’in, Cansu Taşkın Yorumu Vaka Oldu!

Cansu Taşkın’ın Canlı Yayındaki Bomba İtirafı..

Sosyal medya fenomeni ve sosyetik hoş Cansu Taşkın’ın öz babası Hüseyin Taşkın, ünlü sunucu Lerzan Mutlu’nun programına davetli katıldı ve kızı Cansu Taşkın’ın kendisiyle fikir istemediğini  söyledi.
Babası Hüseyin Taşkın’da kızının bu iddiasını red etti..

Cansu Taşkın kimdir?

“Babam İçin Tekrar Koruma Kararı Aldıracağım”

Lerzan Mutlu’nun progrmında Canlı yayında bağlanarak babasıyla yüzleşen ünlü sosyetik hoş Cansu Taşkın, şoke sözlerine şöyle devam etti: “Babam para koparmak için ortaya çıktı. Seneler evvel ondan bir şey istemek için aradığımda telefonu suratıma kapatmıştı.
Ben çok minik yaşlarda hem okuyup hem çalıştım. Babam için üzülüyorum, değişik tarafta ne yapacak acaba. Öbür kardeşlerimi tanımıyorum. Tanımakta istemiyorum. Ben iyi hedefimden dolayı savcılıktan şikayetimi geri çektim. Ama tekrar koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum surattan tanımadığım insana karşı bir bağ sezmiyorum.”

Cansu Taşkın, bikiniyle kaptan koltuğuna oturdu

 

.